Ajalugu

Sunday, April 19, 2009

Helena jooksis Rabajooksul

Sellega,et Helis joosta armastab on juba kõik harjunud.Täna aga tuli starti ka Helena.Rabajooksul ei ole nimelt lastejooksu ent siin on võimalik startida erinevatel aegadel.Nii oligi plaan,et kell 11 stardin mina koos Helisega.11.15 alustab Juula ning Mummi-Vanaisa vaatavad seni Helena-Heleri järele kuni mina finišisse jõuan.Kell 11.35 stardin teistkordselt ehk siis koos Helenaga. Nii see ka õnnestus ja esmakordselt startis Helena nn täisjooksule - 6,3 kilomeetrit ! Püüdsin talle küll öelda,et tempo on liig kiire ja jooks on pikk,aga esimesed 3 kilomeetrit sai joostud päris hea hooga.Siis jalutasime osaliselt 3...4 km ja uuesti jooksuga.5.-l km-l tuli vastu Helis ja oli õele toeks ja eeskujuks.Ja kui finišisse jõudsime oli Helena ikka vägagi rõõmus oma soorituse üle.Sel aastal kahjuks korralikku ajavõttu ei olnud (eelarve ei luba),aga kulus umbes 54 minutit - 6,3 km-le!Tubli tüdruk!Ülejäänud perel läks juba traditsiooniliselt.Helis 27.16;Heiki 27.51;Juula ca 36 minutit. Sügisese Rabajooksuga võrreldes siis paranadasime kumbki Helisega oma aegu u. 30 sekundit,Juulal läks pisut nõrgemini.Auhindamise ajal olin mina Helenaga veel metsas,aga Helis saavutas tubli II koha,kaotades I-le 6 sekundiga.Sügisega võrreldes parandas kohta III-lt II-ks! Tublid olime !

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine