Ajalugu

Sunday, September 30, 2007

Supertulemus Heliselt ! Täna Pärnus Jüri Jaansoni 2-silla jooksul tegi Helis väga hea tulemuse,8,5 kilomeetrise raja läbimiseks kulus tal 42:50.8 ja tuli tüdrukute ...15 aastaste seas 6.-le kohale. Võimas;Naistest,keda oli ca 295,tuli ta väärikale 48.kohale ja ega üldarvestuseski 418.koht /1023-st/pole sugugi vilets PS! edestas ka tervise pärast end tagasi hoidnud Jüri Jaansoni.Seda armsam oli hetk,kui Helis Jaansonilt autogrammi palus.Hetkega oli kogu press kohal ja kiidusõnad ning kenad fotod koos suure sportlasega. Helisel elamusi kuhjaga,Lahe!Helena jooksis oma sünnipäeval lastejooksul ja oli ka väga rõõmus,sai maiustusi ja diplomi.Mina ise jõudsin seekord veel finišisse enne Helist,aga enam mitte eriti pikalt.Vahet minu kasuks 3 minutit.Ja aeg mul seega 39:52.5.Koht 273. ja oma klassis M 131.Eks järgmine aasta pean juba vaatama,et oma tütrele järele jõuaks !!!Jooks oli igastahes lahe.Lõdvestuma läksin kahe vanema tütrega Pärnu veekeskusesse ja väga mõnus oli.

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine