Ajalugu

Saturday, June 14, 2008

Kuningas on tagasi ... ehk 1 : 1

Harkujärve jooksul sai läbitud ca 6,4 km.Tulemused suurepärased!Kui joostud oli 5,5 km ütles seljatagant lähenev Helis mulle tervitused ning oligi mul kannul.Jooksime mõnda aega koos kuni lõpusirgel üritasin eest ära minna.Sain seekord Helisest jagu tervelt ... 1 sekundiga,no mida õnn! Tegelikult oli ta tulemus fantastiline - N14 ... I koht !!! ajaga 30,18.Kahjuks jagati karikad välja alates N16-st,nii et jäi vaid medal mälestuseks.(N16-s oleks ta olnud tubli 5-s koht).Jooks ise oli mõnus.ei mingit rasket maastikku,vaid paar kitsamat kohta kus puudus võimalus mööduda.Päris lõpus mõned vihmapiisad.Õige küll enne toimusid ka lastejooksud.Helena jooksis rõõmuga oma ringi läbi ja Helis sai esikoha.Auhindamine oli põhijooksu stardi ajal,seepärast sai auhinna hiljem kätte.Meie tulemused siis järgmised: ajaga lõpetanuid 864;võitja P.Loskutov (19.05);Heiki 358. (30.17);Helis 359. (30.18 ,+0.01; N14 I-koht; N 32./287-st!);Juula 701. (38.02 ,+7.45; N 161.).Õhtul Leesile ja öö platvormil.Sadas vihma,tulid sääsed ja kui me ikka alla ei andnud algas korralik torm mis meie katuse osaliselt lõhkus.Kuid pidasime kõik vapralt vastu ja ei ole paremat ööbimisest värskes õhus.Pühapäeval nautisime kanuuga mõnusaid laineid merel. Lahe oli !

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine