Ajalugu

Sunday, October 12, 2008

Rabajooks - liidrid ei muutunud

Täna oli me perel plaanis Rabajooks.Selleks pidime eile linna tulema ja ärkama varahommikul ... kas pühapäeval on see ikka väga mõistlik tegu?!Olgu,ega see nii dramaatiline ka pole.Igatahes olime veel valikute ees millise stardiga minna.Kuna auhindu saavad vaid esimese stardi võistlejad pidi Helis minema siis.Soovis ta mindki samasse starti.Parema aja oleks saanud võib-olla aga teistes startides - trügimist vähem.Konkurendidki olid väga kahtlevad - mulle oli vaja ju ikka ära teha,või mis?! Ilm läks ilusaks,rada oli märg ja pisut porine,aga jooks oli mõnus.Helis takerdus stardis kaasvõistlejatesse,minul oli pisut lihtsam.Ootasin teda juba varem omale kannule,aga kahjuks läks tal aega kauem.Kahju,sest eks ta soovis parimat kohta.3-l kilomeetril ta tuli ning peagi ka läks oma teed.Palju ma talle õnneks ei kaotanud,oli silmapiiril ning püüdsin ka hoida end tema tempos - kusagil oli ju põhikonkurent kes aina trenni teeb ja hea oli,et "jänes" ees on.6,3 kilomeetrit sai kohe läbi.Helis meist parim - aeg 27.46 ning saavutas oma klassis 3.koha.Palju õnne! Naistest oli ta 14-s(396-st),üldarvestuses 191-s(1173-st).Mina kaotasin talle 0,45 aeg 28.31 koht 229-s.Juula 35.31,naistest 131(121 + tüdrukud10),üld 626-s.Tõnut,kellega käis tõsisem arvete klaarimine õnnestus veel võita ca 30 sekundiga.Aga mis saab järgmine kord?! Seega olime tegelikult kõik tublid ja Rabajooks oli päris lahe.

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine