Ajalugu

Saturday, May 2, 2009

Ükskord siis ometi see õnnestus !

Esmakordselt osalesime Viljandi järvejooksul.Kuna olime kodust kaugel ei saanud Juula jooksma tulla ning ootas meid Helena ja Heleriga finišialas.Enne suurt jooksu osalesid kõik me tüdrukud lastejooksul ca 300 meetrit.Helena jooksis nagu alati rõõmuga.Helerile oli see esimene kord,aga sai väga ilusti aru mis ta tegema peab ning emmega koos,kuid täiesti iseseisvalt sai ka tema hakkama.Helis nagu ikka ... .Kell 12 läks suurjooks lahti.Kahjuks jäi meie stardipaik üpris lõpuossa ja rajainfo oli ka nõrk aga ega see pole peamine.Igatahes oli lahe jooks,palju rahvast rajal ja väga palju pealtvaatajaid.Harjumatu oli,et jooksjad jagunesid erinevatele radadele ja ise proovisime ära arvata kuhu meie läheme.Olime kuulnud suurest mäkketõusust kohe alguses,aga xdreamil käinuna polnud selles midagi erakordset (Luitejooksu tõusud olid minu meelest hullemadki).Joogipunktini jõudsime koos Helisega ja olin arvanud,et annan peagi tempot järgi.Helisel oli probleeme astmaga ja hingeldas.Siiski sain joogipunktis pisut jaksu juurde ja edasi läks aina kergemalt.Jäänud veel ca 4 km olin kindel,et Helisest peaks täna jagu saama! 2 km lõpuni asusin tempot tõstma ja radagi läks aina lihtsamaks.Viimasel km-l ei möödunud minust enam keegi,ise möödusin ca 50-st.Kuna start läks aga suht tropis tuli ka aeg liialt palju : 1:04,06.Peagi saabus ka Helis 1:06,12 (+2,06) - viimati sain tast jagu juunis 2008 Harku järvel nii et kujutate vaid ette mu rõõmu! PS ! Helistasin peale finišit Juulale,sest tahtsime teada kus nad on ja ta teatas et "tule rutem,Helis juba ammu kohal!" :) ,nad olid oodates Helist mind mitte märganud .Hahaa! Igastahes oli väga tore jooks ning mõnus rada.Helis taaskord supertulemusega 10. koht 47-st N14-s,+11,26 klassi võitjale.Esimese 15 võistleja hulgas oli Helis noorim,enamus on juba 14 aastased.712 naise hulgast 189.koht (+25,06); üldkoht 1660. /2717-st .Mina 1505. koht.
Peale jooksu jäime veel Viljandimaale,et laupäeval Tartusse sõita - Helisel uisuvõistlused ...

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine