Ajalugu

Monday, October 12, 2009

Suur sünnipäevapidu,HP-Sport team 3-aastane

7.oktoober on kuupäevaks,kui peame HP-Sport teami sünnipäeva.Et vanust alles/juba 3-aastat sai mõeldud seda päeva tähistada.Pere kinkis mulle Ferrari Fiorano,ilusa punast värvi ja valmistasid tordi.Tort oli mõõtkavas 1:1-le ning maitses hästi,auto on 1:24-le,aga väga asjalik.Suurem pidu oli plaanitud 10.oktoobriks ja kuidas ikka pidu korraldada kui kutsuda kohale sõbrad ning panna nad jooksma.Nii sai tehtud ja kui eelnevad ilmad olid tuulised ning vihmased siis õigel päeval olid pilved hajunud.Lootsin,et kui jooksma tuleb vähemalt 4 inimest on kõik hästi,aga tegelik jooksjate arv oli lausa 12! Väga tublid!Jooksurada oli vahelduvalt asfalt-kruus-metsatee,ilus ja lihtne joosta.Pikkuseks 6,1 kilomeetrit.Kahjuks oli Helis haige ning teda rajale ei lubanud,nii jäi meie saldo sel aastal 6:3.Esimesena oli finišis Hendrik ajaga 27.06,mina kaotasin pisut üle minuti ehk 28.16 jne.46.32 olid kõik startinud õnnelikult kodus ja järgnes lastejooks.Osales 8 jooksjat - Heleri,Helena,Sigrit,Katriin,Kadri,Mihkel,Tõnis ja Helena.Rõõmsad lõpetajad said šokolaadi ning diplomi.Õhtuhämaras sai kõiki sõpru oodatud Parki,et lõkke ääres meenutada möödunut.Tänud Peetrile,kes korraldas projektori ja saime suurel kinoekraanil vaadata oma spordivideoid ning fotosid.Erilisi emotsioone tekitasid 2005 a XDreami videolõigud,kus näha meie algelist vormi /igas mõttes/ ning loomulikult lemmikfilm - 2007 a Helise sünnipäeva tantsud /tantsud seadis Siisi/.Paari laulu järgi esitas playboxi Helena.Seejärel sai üle antud diplomid jooksjatele,Tänutähed nendele,kes sel aastal HP-Sport teami nime all võistelnud /Heleri,Helena,Helis,Juula,Küllike,Taavi,Heli ja üleandmist ootab Tiinale/.Postiga oli kohale jõudnud 2-silla jooksu hõbemedal Helisele,mille Jaansoni asemel andis üle curlingu EM-lt 17-nda koha saanud Küllike.Lõpuks jõudis kätte aeg karikate üleandmiseks.Jooksude võitjana sai rändkarika sel aastal loomulikult Helis,kes võitis meie võistkonna hulgast 6 jooksu."Aasta tegija" karikas läks Helenale,kes esimest korda osales pikal jooksudistantsil:Rabajooksul 6 km ja Emumäejooksul 5,6 km.Pärast suppi,pannkooke jpm läks pidu pea kella 2-ni öösel.Väga tore üritus oli ja väga vahva,et nii palju sõpru kokku tuli!Tänud!

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine