Ajalugu

Tuesday, February 1, 2011

Nii ja Naa ...

Laupäeva hommik - Yonex Cup II
Nagu Juula pidevalt ette heidab,hülgasime laupäeva hommikul Helisega taas oma pere ja läksime sulgpalli mängima.Minu mängud algasid 1,5 tundi enne kui Helisel aga ta otsustas kohe kaasa tulla.Oma esimest geimi ei saanud taas korralikult käima ja kaotasin Tõnis Eprole 15:21.Õnneks sain end kokku võetud ja kaks ülejäänud geimi ja esimene mäng mulle :19 ja :16.Teine mäng pisut kergem,andsin ära :14 ja :9 punkti.Alagrupis jäin siiski teiseks,sest kaotasin Kaupo Mangile :14 ja :17.Pole paha.Edasine oli uus "alagrupp" (huvitav miks meestel oli sel moel,naistel aga nn olümpiastiilis play off?!),kus kaotasin Marekile ja võitsin Joeli,seega tulemus 5.koht (12-st).Helis alustas pingelise mänguga Mai-Liisi vastu,kus esimene geim lõppes alles 25:23-lt Helise kasuks.Teine geim oli vastane juba murtud ja võit 21:11.Teine mäng Triinu vastu läks samuti võrdselt 21:18;19:21 aga siis võit Helisele 21:9.E-alagrupi esimesena tuli lisamäng D-1-ga,Keidi sai võidetud.Järgmine vastane oli Nele,kes oli üle nii vanuselt,kasvult kui ka kogemustelt ja arvasin,et kõik saab kiiresti läbi.I-geim oligi kaotus 15:21, tuli palju lihtvigu ehk lõi tihtipeale auti.II-geim muutus olukord aga pingeliseks.Vastasel oli kindlasti topeltraske,sest lisaks minule platsiservas oli toeks ka Nastja ja rõdult kostis Helise toetuseks samuti aplausi.Mäng oli tõeliselt nauditav ja kui puhati 11-l punktil ütles Helis,et nii rasket mängu pole tal kunagi olnud.Ja oh üllatust tuli geimi võit 21:16.Super! Mäng käis äge ja mõned pallivahetused olid tõelised pärlid.III-geim oli veel võimsam.Mängiti nii pikki palle kui ees võrgus,tark ja ilus mäng! Vääriliselt ka lõppes 20:22,seekord siis kaotus,aga see-eest no mida mäng!!! Nagu vastanegi ütles,et kahju et nad finaalis ei kohtunud,mäng oli seda väärt.Mis seal ikka,kuna kohti välja ei mängita siis 3.-4.koht Helisel.Finaalis võitis Nele Nastjat.
Õhtul sise-O Kristiine keskuses.Eelmisest aastast väga head mälestused,sel korral said aga tõsise tagasilöögi.Korraldajad otsustasid "patustajaid" karistama hakata ehk siis kes eksib liikumissuuna vastu saab tühistatud.Kahjuks tehti seda valikuliselt ehk siis osadel pandi number kirja,teistele öeldi et siit ei saa.Millest see valik,see on mõistatus.Igastahes pean seda ka korraldaja "ämbriks" kui N18 19-st osalejast vaid 5 said esimesest jooksust aja kirja ja 69-st mehest vaid 23 said ajad kirja?! Umbes sama naiste puhul.Kui kellelegi anti juhiseid siis oleks pidanud neid ka teistele antama,või siis parem juba üldse mitte kellelegi.Nii et minu meelest tegid korraldajad korraliku käki,mis alale kindlasti kasuks ei tule.
PS! Täna algas regimine rogaini EM-le.Meie nimed on küll hetkel kirjas ja loodame et ka stardis oleme kohal!

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine