Ajalugu

Friday, June 18, 2010

Ring ümber Harku järve

Laupäev,12.juuni Harku järve jooks,mida väiksemad lapsed olid ammu juba oodanud ning lootsid Lottega koos joosta.Kõigepealt Heleri,siis Helena ja viimasel hetkel pani ka Helis end kirja.Nooremad jooksid oma jooksud väga kenasti ja Helis tuli omavanustes III-le kohale,lihtne ja kiire töö - tasuks Skyparki päevapilet. Suure jooksu ajal jäid Helena,Heleri koos Siisiga meid ootama ning turnima lastelinnakusse.Ilm oli suhteliselt jahe,vihmane,tuul oli ka üpris ebasoodus.Kuna rajal on päris mitu tõsist kitsaskohta siis plaanisin taas kohe algusest peale kiirelt ära joosta.Olümpiajooksul sai see mulle kahjulikuks ning kaotasin pikalt Helisele,nüüd sain aga väga hästi minema.Nii olingi ca 4-l kilomeetril ikka veel eest ära ja sillale jõudes kus jooks lõppes ja tammumine teineteise sabas algas olin ma õigel kohal.Viimane kilomeeter oli päris raske,sest tuul oli ebameeldiv,finiš liivale ja lõpuks ometi sain sinna enne Helist.Ajad polnud parimad,aga vaadates,et ka konkurentide ajad olid kehvemad siis ei süüdista end milleski.Heiki 30:43 koht 409.(1120-st) M40 86. (158-st);Helis 31:31 koht 467.; N 50.(402-st) N16 väga tubli V-koht (38-st) ; Juula 39;03 926.koht ;N 262. ...minu õnneks on punktiseis taas tasakaalus!

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine