Ajalugu

Monday, May 28, 2012

Mäest alla ja siis kohe ruttu üles tagasi !

Eelmisel aastal jäi meil kahjuks Emumäe jooksul osalemata,sest samaaegselt oli muu üritus.Sel aastal õnneks olime stardis.Väike üllatus oli,et rada oli muudetud ning mäe tippu tuli pikemal distantsil tõusta 2 korda ja lühemal distantsil oli finiš samast järsust mäeküljest kui pikal maal. Ilm suurepärane või isegi liiga hea; start mõlemale rajale üheaegselt ja nii esmalt pikem laskumine mäest alla.1,5 km joostud hakkas rada tõusma ja enam ma Helise tempole vastu ei suutnud midagi panna.2,5 km olime uuesti stardipaigas ja teine rajaosa viis meid pisut mujale.Mis uue raja eelised - kindlasti see,et asfalti jäi minimaalselt vaid lõpuosasse,kaunid vaated mis avanesid erineva-tes suundades,palju põnevam /veidi ka raskem/ profiil ja loomulikult see,et ka 5,5 km lõppes järsu tõusuga.Helis lõpetas oma jooksu ajaga 49,03 ning naistest väga tubli 5.koht (üld 40-s).Mina kaotasin Helisele tervelt 2,45 ehk aeg mul 51,48 ; koht 51.Seda,et Helis heas vormis oli aru saada juba Tallinna XDreamil ja tõesti ilusa jooksu tegi! Läksime vaatama kuidas Juula väiksematega finišeerimas on ja väga vahva oli näha millise rõõmuga Helena ja Heleri viimast mäkketõusu võtsid.Heleri oli küll osa jooksust Juulal kukil olnud,aga selle raske raja kohta olid nad kõik kolmekesi väga tublid! Ajad 58,23...25. Kohe peale finišit toimus lastejooks ning Heleri sai seal teise koha vaatamata sellele,et ta "nautis" oma jooksu - lehvitas,jooksis rajalt välja jne - tüüpiline Heleri.Pärast auhindu saades oli väga uhke olekuga ja kiitis väga toredat päeva.Peale jooksu veel ohtralt loosiauhindu,mis täiendas meie konservivarusid koduste paprikasalati,letšo ja õunamoosiga.Toredat päeva jätkasime matkamise ja telkimisega Avinurme lähistel.

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine