Ajalugu

Sunday, October 27, 2013

Lapsed on Tublid vol.2 !

Tore nädalalõpp jätkus sulgpalliga nagu eile Libahundi lõigu lõpetasin.Helisel algas küll võistlusega reedel Tartus,kui Tondiraba Sulgpallikooli esindamas käidi. Tulemus oli eeldatav ja tartlased ei jätnud pealinlastele suurt palju punkte. Laupäeval Libahundi ajal oli Helis päev läbi sulgpallihallis Yonex Cupil. Üksikmängus oli B-liigas vaid 2 naist ja nad pandi mängima meeste C-liigat. Helis oli väga tubli võites Priitu ja Indrekut ning kolmegeimiline mäng,kaotusega Kasparile tekitas surnud ringi,mille tulemusel Priit siiski alagrupi võitis. Esmakordselt mängis ta paarismängu Raimoga B-liigas.4 mängu võidetud jõuti finaali.Finaalmänguks jõudsime me ka kohale vaatama ja tuli sealtki suure-pärane võit. Mõlemad mängijad olid väga rahul - esimene võistlus koos ning kohe tuli B-liiga segapaaris võidukarikas !
 Pühapäeval turniir Ema-Isa-Laps.Helis on teinud suure sammu edasi,mina olen see,kes ma olen.Asetati meid B-liigasse ja vastaste nimesid nähes tundus,et hea kui ühe mängugi võidaks. Algus oli karm,kaotasime esimese geimi Gerli - Egert-Martenile.Teise geimi võit, napp aga siiski.Kolmandas kaotasime-juhtisime ent lõpus oli meil sportlikku õnne rohkem ja 21-19 esimene võit käes.Teine mäng Editha - Aaro vastu pidime taas kolm geimi mängima ja võitsime taas napilt.
Valdur-Mirjamit ja Margust-Gretet olin peljanud enim,aga õnneks olid eelnevad mängud tütre kriitilisust minu suhtes kahandanud ja suutsime need mängud enda kasuks pöörata.Tänu kallis tütar,kolmas auhinnaline sel aastal koos Sinuga - Talverogaini II-koht, TAOK Rogaini Pere klassi alla 18-ga I-koht ja Ema-Isa-Laps B-liiga paarismängus I-koht !

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine