Ajalugu

Monday, March 23, 2015

Kuusalu valla sulgpall

Pühapäeva hommikuks olime taaskord saanud kutse Kolga kooli sulgpalli mängima - Kuusalu valla MV-le.Eelmise päeva rogainiväsimus oli veel kontides-lihastes,aga toredale võistlusele tuleb ikka minna.Esimene mäng kella 10 paiku oli kohe Helis - Alani vastu. Näha oli,et Helisel oli tõsiseid probleeme enda liikuma saamisega ja samas tegi Alan suurepärase mängu omalt poolt.Nii tuligi kohe algusse üllatuskaotus 2-s geimis.Üldine tase on aastaga tõusnud väga palju ja kõik osalejad andsid head lahingud.Või siis vastavalt oma võimetele,nagu mina näiteks.Punkte sain küll päris palju,kuid 3-st mängust paraku kaotasin kõik.Pole ka midagi üllatavat ja pettuda ei olnud põhjust,olin enda tulemustega rahul.Et edasi pääseda võitluses hea koha peale pidi Helis võitma Kullarit suurelt ja nagu Helisel kombeks suutis ta teise mänguga juba oma headust tõestada.Suurem punktivahe viis ta edasi poolfinaali ja vastaseks Ago.Esimese geimi võit,teine kaotus 23:21 ,kuid kolmandas oli taas tema edu ja vastaseks finaalis Tarmo.Selles suutis Helis võtta 2 geimiga võidu ja sai teistkordselt Kuusalu valla meistriks sulgpallis.Tubli! II-koht Tarmo,III-koht Alan.
Märtsi alguses võttis Juula julguse ning jõu kokku ning osales Olümpia hotellis Trepijooksul.Esmakordselt osaledes ei osanud alul midagi arvata,kuid peale finišit oli väga rahul ning tulemuski täitsa korralik. 26 ja pool korrust ajaga 4.04.Tubli ! foto Tõusujooksu sarja lehelt,autor Margus Leet

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine