Ajalugu

Sunday, November 14, 2010

Helena ja Helis Väga tublid,mina keskpärane

Helenal oli laupäeval esimene esinemine ehk võistlus ja nii läksid nad koos emmega Tartusse,Sügis-Swing 2010-le.Nagu ma video järgi öelda võin siis oli neil tore ja Helena oli väga tubli!Nüüd on ka tema riiulis väike medal ja loodame,et ta soovib korralikult trenni edasi teha ja on sama tubli edaspidigi.Heleril oli tore päev Mari hoole all.Koos Kata ja Jaagupiga said nad möllata Juku mängumaal ja koduski.Aitäh Marile!
Mina käisin Helisega laupäeval Täiskasvanute GP-l sulgpallis.Kumbki oma D-liigas.Minu esimene mäng läks suhteliselt võrdselt kuni "kaotasin" servi ära.No ei saanud enam üldse hakkama,sain punkti ja servi ning lõin aina auti.Tõsiselt tegin vähemalt 10 sarnast viga,küll muutsin oma servikohta ja tegin muid trikke,aga aut järgnes audile.No mis viga vastasel siis võita sellist tegelast!Kaotasingi 16:21 ja 12:21,häbi-häbi.Edasi suutsin end kokku võtta ja võit ning alagrupis 2.koht;järgmine mäng puhas võit ja pääs edasi järgmisse ringi.8.koha mängus kaotasin 1.geimi täielikult,2. sain ise võidu aga 3.-s jäin alla 13:21.tegelikult võib siiski rahul olla 22-st võistlejast jäin 10.-11.-t kohta jagama.Helis võitis suhteliselt kergelt oma 2 esimest vastast.3-s mäng Liia Koltovski vastu oli tõsine pärl.1.geim Liiale 21:18,2.-s võttis Helis end kokku ja 21:18 ja siis kahjuks pidin ma ise kõrval platsile oma mängu minema mängima.Kahjuks,sest mäng oli äge,kui ma kõrvalt üritasin jälgida nägin et Helisel on 21 punkti koos ja imestasin et ei lõppe veel mäng - 3-s geim ei tahtnud kuidagi lõppeda ja lõppes alles seisuga 26:24 Helisele ! SUPER!!! mängu kestvus 48 minutit! Mängida jäi veel Marina Kägoga.1 geim oli ka minu mäng pooleli,kui lõpetasin oli Helis kaotamas 17:20,seejärel tuli ta järele 20:20,kuid lõpp läks Marinale 22:20.Eks Helis lasi end segada sellestki,et otsis pilguga mind ja ei keskendunud korralikult mängule.2. geim Helisele 21:15 ,kuid kolmanda võrdse geimi suutis Marina ära võita 21:19.Siiski väga tubli tulemus Helisel - Naiste D-liiga II-koht /medalit ei saanud,see eest väga hea sulgpallisärgi/.
Pühapäev,Isadepäev sain oma kallilt perelt kingi ja lilled ning läksime Helisega Sise-O esimesele etapile Tallinna Spordihalli.Rada oli ülimalt keeruline,oma osa ka rajakorraldajate vigades,kes olid paar käiku kinni pannud,paar käiku lahti jätnud.Mõtlesin juba et jäängi sinna,kuid sain siiski tulemuse kirja.Helis see-eest oli N18 I-kohal! ...aga nagu ikka kui miskit läheb hästi,peab midagi ka halvasti minema - I etapp tühistati.Eriti kahju muidugi Helise pärast.II-jooks sain oma arust väga hästi hakkama,aga selgus et teised said veel paremini hakkama.Helis tuli N18 lõpuks III-kohale! Tubli tüdruk ja pääses esimest korda kohe A-finaali ehk 6 parima naise hulka! Finaalis oli pisut ebaõnne ehk tegi paar eksimust ja kohaks jäigi VI-koht.Palju õnne ka Liinale,N18 I-koht,Kerda II-koht ja Kaarel M18 III-koht!

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine