Ajalugu

Monday, November 1, 2010

Yonex Cup ja Tondiraba

Sel hooajal võtsin vastu otsuse,et peaks ikka proovima ka mõnel sulgpallivõistlusel osaleda.Olin ju ühe hooaja vahele jätnud - punktide järgi kuulusin C-liigasse,ise olin tegelikult D-liiga kõlbulik.Nüüd olid vanad punktid aegunud ja sain taas D-liigas võistelda.Samas panime ka Helise kirja nn täiskasvanute võistlusele,sest niikuinii osaleb neil võistlustel palju lapsi.Helis naiste D-liigas ja vastaseid nii vanu kui uusi tuttavaid.Samas on päris tore koos tütrega võistlustel olla! Mina olin esimeses mängus võitnud piisava varuga esimese geimi kui otsustasime palli vahetada.Pall sai kole kiire ning ei aidanud mind ka sulgede murdmine ja lihtvigu tuli mürinal.Küll servisin või lõin auti ja tegin muid lollusi.Nii kaotasin kindla mängu ja kaotasingi 1:2 Arvile.Nüüd ei aidanud muu kui tuli võita.Vastaseks Helise klassivend (!) kes oli samuti paras pähkel,aga ei hullu sain tast jagu kuigi samuti 3-geimilises mängus.Sellega olin 8 hulgas vähemalt.Järgmine mäng mulle,kuid 5-6 koha mängus ei saanud jälle hakkama (20:22/21:18/20:22) niisiis 6.koht.Tegelikult siiski rahuldav tulemus esimesel võistlusel ning vähemalt igas kaotatud mängus läks vaja kolmandat geimi.Helis oli kõvasti tublim.Alagrupis 2 võitu ja esimene.Korralik mäng ja võit poolfinaalis ja finaalis juba ammuse tuttavaga,keda siiani võitnud ei ole.Selgi korral jäi Helis alla,aga võitis avageimi ning kogus piisavalt punkte järgmistes.Väga tubli II koht kokkuvõttes!
Pühapäeval Tondiraba paaristurniirile läks Helis koos Sigrid-Lauraga.Koos paarismängu esimest korda,aga mängud olid kenad.Alagrupis 1 kaotus 2 võitu.Kahjuks 3-4 koha mängu kaotasid,aga hea mänguga paistsid nad ikkagi silma ja said endale palju poolehoidjaid.Tublid tüdrukud tulid 4.-ks ja arvestades nende noorust ja kui harjuvad omavahelise kokkumänguga siis oodata võib palju!

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine