Ajalugu

Sunday, November 21, 2010

Sulgpall ja ERR`i "mitte huvitavad spordialad"

Nädalavahetus nagu iga teinegi - Laupäeval läksin Helisega esimest korda sulgpalli täiskasvanute paarismängu võistlustele.Kirja panin end D-liigasse, sest E oleks küll mõnus olnud,aga ei pidanud tähtsaks minna lihtsale lahendusele.Korra käis ka kõhklus läbi nähes vastaseid,kuid etterutates ütlen,et tegin õigesti.Tulemused on loogilised st 3 kaotust,aga ka 1 võit.Ja ise olen väga rahul,"kerge" mängu said vaid hilisemad üldvõitjad E.Letjutšaja - A.Jaštšuk (21:9 ja 21:10) ja oma punktid saime neilt ikka kätte. Esimeses mängus olime päris rabedad ja esimene geim ei suutnud platsi omavahel ära jagada (kaotus 21:12),teises olime end kokku võtnud ja kaotasime suhteliselt vähe 21:18.Sealt alagrupi 3-ndana mängus 9.-12.koht kaotasime Liinale-Priidule 17:21.Pääsu polnud ja võimalust oli,seega teine geim 21:18 meile! Võrdses mängus suutsime ka kolmanda geimi ära võita 21:19 ! Mine tea äkki sai nende õnnetuseks just see,et üritasid Helise peale mängida ja Helis ei pääsenud tagaliinist ette võrku tulla,võib-olla minu peale mängides oleks tulemus teine olnud.9.-10.koha mäng Pärnu paari E.ja M.Läätse vastu ei ole ka häbenemist väärt.Tegime päris hea mängu 15:21 , 16:21.Seega tulemus 10.koht ja palju kiituseid kaasvõistlejailt.Kui Helis minuga kogu aeg ei "õiendaks" ja rohkem kokkumängu saaksime harjutada oleks perspektiivi küll!
Tondiraba Sulelised II oli Helisel täna pühapäeval osalemine A+B -liigas koos poistega.Kaks esimest mängu Aire ja Kristjani vastu tegi Helis ilusad võidumängud,kuid kuni ma ära käisin suutis ta kaotada Keithyle ning mingi tobeda surnud ringiga jäi talle mäng 5.-6.kohale mille ta 20:22 kaotas Gerli Vaik`vastu.Tulemus siis 6. ehk tüdrukutest 4.-ks.
Tänastes uudistes on juttu,et reketloni liidu juhil ja ERR`l on eriarvamusi erinevate alaliitude tegemiste kajastamisel spordiuudistes.Kindel on see,et uudistes pole juttu olnud sellest,et Küllike võitis curlingus segapaaride MV-l hõbemedali (koos Andres Jakobsoniga)! Palju õnne! Ka teist uudist kardan et me ei kuule - Rogaini MM`l Uus-Meremaal võitsid üldarvestuses kõrge 3.koha ehk siis MM-i pronksi Tõnu Lillelaid, Karli Lambot ja Rait Pallo (sama punktisumma,kuid 6 min parema ajaga kohalike ees)! Johannes Tasa ja Arvo Kivikas tulid mees superveteranide klassis MM`i hõbedale (üldarvestuses kõrge 37.koht).Seega MM-lt hõbe ja pronks ... kas ületab uudiskünnise ?! Palju õnne igastahes meie poolt!

No comments:

Meie võistkond :

My photo
Meie võistkonnas on Helis,Helena,Heleri,Juula,Heiki ja Taavi;Abiks on olnud Mari-Ann,Küllike,Siisi,Kadri,Carmen,Mihkel,Eelmistel aastatel ka Jaagup,Tõnu,Rasmus K,Mari,Marie,Elina,Aveli,Meelis,Oliver,Kaie,Kristi,Krissu,Tõnis,Tiit,Liina,Kaarel ja Heli. Põhilised "lõbustused" : Rogain,XDream,jooksmine,orienteerumine,sulgpall ja Helisel varasemalt ka iluuisutamine